Kontakt

Mgr. Marek Nývlt

Mobil: +420 605 768 994

Email: mareknyvlt@seznam.cz

IČ: 69890439

Facebook: @webtrutnov.net

Nabídka designu webuCENÍK SLUŽEB

SEO optimalizace ... 1.200 Kč

Speciální úprava webu, který je zhotoveny zákazníkem. Tyto úpravy, po zadání klíčového slova, posunou web na první stránku vyhledávačů Seznam a Google. Nejprve analyzuji všechna klíčová slova, která mohou potencionální návštěvníci zadávat, aby se na Váš web dostali. Poté vyberu to nejvhodnější klíčové slovo a web optimalizuji. Dále provedu kontrolu validity a odstranění případných chyb u všech dílčích stránek webu a následnou registrace webových stránek do nejpoužívanějších vyhledávačů Seznam, Google a Bing.

WEB základní ... 2.900 Kč

Jedná se pouze o jednu webovou stránku bez jakéhokoliv menu a dalších podstránek. Tento typ webu se hodí například pro firmy, které nechtějí do webových stránek moc investovat, ale i přesto chtějí mít moderní design webu. Webovou stránku lze samozřejmě časem v případě potřeby rozšířit na vícestránkový web, doplnit ho o menu nebo jiné funkce. U webu je provedena základní SEO optimalizace pro vyhledávače.

Stránky mohou obsahovat vlastní administraci, mapu se sídlem firmy, kontaktní formulář nebo odkaz na Facebook.

WEB firemní ... 4.900 Kč

Jedná se o klasický firemní web, který se většinou skládá z 5-ti stránek, na které odkazuje hlavní menu. Jednotlivé stránky nesou pak názvy: o nás, služby, fotky, reference a kontakty. Titulní stránka může mít pohyblivý slide s fotkami doplněnou o komentáře s nabídkami služeb. U webu je provedena základní SEO optimalizace pro vyhledávače.

Stránky mohou obsahovat vlastní administraci, mapu se sídlem firmy, kontaktní formulář, odkaz na Facebook, soubory ke stažení, reference formou blogu nebo za pomoci galerie fotek.

WEB rozsáhlý ... 7.400 Kč

U této varianty se jedná o rozsáhlejší webové stránky, které jsou tvořeny z více stránek nebo mají specifické požadavky na svoji funkci. Patří sem například e-shopy, blogy pro přidávání novinek, rezervační systémy, kalendáře pro vkládání akcí, ankety a hlasování, popřípadě další funkce dle dohody. U webu je provedena základní SEO optimalizace pro vyhledávače.

Doména a hosting

Tvorba webových stránek Trutnov Zřízení nové domény a následné umístění Vašich nových webových stránek zajišťuji ve spolupráci s firmou FORPSI vždy za aktuální cenu balíčku cca 400 Kč na rok. Tento základní balíček EASY zahrnuje doménu, neomezený prostor pro web, neomezený počet emailových schránek, PHP 7.0, .NET 4.5, 1x neomezená databáze, 5x subdoména, 5x alias, 5x GigaMail (+25GB pro maily), zálohování, Business mail.

* veškeré ceny jsou včetně DPH (nejsem plátce DPH)

Aktualizováno Pátek, 25 Srpen 2017 08:16
 

Nejnovější projekty

Reality Drak

Reality Drak Trutnov

 

Autoservis Honza

autoservis Trutnov

 

Ubytování Pod Modříny

ubytování v soukromí Adršpach

 

Agentura Javor

pečovatelka Německo

 

Tomáš Holub - designer

Tomáš Holub - designer šperku

 

Masáže Lada

Masáže Lada

 

Thomayerova nemocnice

Thomayerova nemocnice

 

ČLA Trutnov

Česká lesnická akademie Trutnov

 

Impladent s.r.o.

zubař Trutnov

 

Pizzerie a Kavárna Dášeňka

Pizzerie a Kavárna Dášeňka

 

Apartmány U Škodů

Apartmány U Škodů