Tvorba webových stránek Trutnov

Aktualizace a zálohy

Tvorba webových stránek Trutnov

Pravidelné zálohy webových stránek za 500 Kč ročně. Jedná se o aktualizace redakčního systému na nejnovější verzi a všech dílčích rozšíření, která jsou na Vašem webu použita.

Aktualizace a zálohy na rok

Vzhledem k tomu, že jsem vytvořil již desítky webových stránek, není už v mých silách zdarma aktualizovat všechny tyto weby. Proto jsem se rozhodl dělat aktualizace a pravidelné zálohy jen u zákazníků, kteří o tuto službu mají zájem. Vaše webové stránky jsou vytvořeny v redakčním systému Joomla!, jehož vývojáři vydávají asi jednou měsíčně pravidelné aktualizace. Následnou instalací těchto aktualizací se zvyšuje bezpečnost systému na hrozby počítačových virů, které se snaží Váš web napadnout a tím ho zpomalit, znefunkčnit nebo nakazit další zařízení na Vaše stránky připojené. Před každou aktualizací provádím také kompletní zálohu Vašeho webu, kterou uchovávám na svém záložním disku a také na Vašem webhostingu.

Bonusové služby

Pokud se rozhodnete využívat předplacenou službu Aktualizace a zálohy na rok, můžete se na mě zdarma obrátit i v případě, že potřebujete udělat na webových stránkách nějaké drobné změny, se kterými si třeba nevíte rady.